1xbit Alt Coin Yatırım Türleri

Online oyun sitesi olarak Türkiye piyasasına giriş yapan 1xbit oyun sitesi, 2017 yılından hizmet vermeye başlamıştır. Curaçao lisansı ile hizmet veren 1xbit 40 farklı dil seçeneği kullanıyor. 1xbit alt coin yatırım türleri sayısının sürekli artıyor olması, üyelerin para yatırma işlemlerini daha güvenli yapmalarını sağlıyor. Yatırım seçeneklerinin tümü en güvenilir seçeneklerden oluşuyor.

1xbit Alt Coin Yatırım Türleri Nelerdir?

1xbit bahis oyun sitesi, ödeme işlemlerini, kullanmış olduğu altyapı seçenekleri ile sorunsuz olarak yaptırıyor. Cascade altyapı sistemini kullanarak ödeme işlemlerinin sorunsuz ve hızlı yapılmasını sağlıyor. 1xbit alt coin yatırım türleri şunlardır.

  • Bitcoin,
  • Ethereum,
  • Litecoin,
  • Ripple,

Türk oyun severler, 1xbit üyelik hesaplarına, çeşitli kripto para borsalarında oluşturmuş oldukları hesaplar üzerinden para yatırma işlemleri yapabiliyor. Alt coinler ile yapılan para yatırma işlemlerine bonus talebinde bulunulabiliyor.

1xbit Alt Coin Yatırım Türleri İle İşlem Yapma

1xbit alt coin yatırım türleri ile ödeme işlemleri yapmak isteyenler, üyelik hesaplarını aktif tutmalıdır. Üyelik hesabına uzun süre para yatırmayan kullanıcıların hesapları pasife alınabiliyor. 1xbit kullanıcıları, alt coinler ile ödeme işlemleri yapabilmek için şu işlemleri yaparlar.

  1. Kripto para borsasında hesap açar,
  2. Kripto para hesaplarında para bulundurur,
  3. 1xbit üyelik hesabı ödeme bölümünden alt coin seçer,
  4. Ödeme işlem adımlarına göre işlemlerini yaparlar.

1xbit üyelik hesabına para aktarmak isteyenler, alt coinler sayesinde 7/24 bakiye oluşturma işlemlerini yapabiliyor.

1xbit Alt Coin Yatırım Türleri Yatırım Limitleri

1xbit oyun sitesi, ödemeler bölümünde yer alan tüm ödeme seçenekleri için farklı limitler belirlemiştir. Alt coin türleri için belirlenen limitler, diğer ödeme seçeneklerine göre daha düşüktür. Ödeme işlemlerinde kullanılacak olan alt coin için belirlenen alt ve üst limit bilgilerini öğrenmek isteyenler, günün her saatinde canlı destek bölümünden bilgi talebinde bulunabiliyor. Ödeme limit bilgileri, ödeme seçenekleri sayfasında da detaylı olarak gösteriliyor.

1xbit Alt Coin Yatırım Türleri İçin Bonus Talebi

1xbit oyun sitesi, üyelik hesabı oluşturulduktan sonra yapılan her para yatırma işlemi için bonus seçenekleri sunuyor. Alt coinler ile para yatıranlar, yatırılan para üyelik hesaplarına aktarıldıktan sonra bonus talebinde bulunabiliyor. 1xbit kullanıcıları, ilk para yatırma işlemlerine %100 oranlı ilk yatırım bonusunu talep edebiliyor. Her bonus türü için belirlenen şartlar farklıdır. Üyeler, bonus şartlarını yerine getirdiklerinde, yatırımları için bonus alabiliyor. Üyelik hesabına eklenen her bonus türü ile oyun türleri bedava oynanabiliyor.

Yorum yapın